Військова прокуратура зловила на хабарі інспектора-прикордонника

688

26 березня за процесуального керівництва військової прокуратури Центрального регіону України на передачі неправомірної вигоди затримано інспектора третьої категорії Чернігівського прикордонного загону Державної прикордонної служби України. Про це 1News повідомила прес-служба Військової прокуратури.

Як зазначається, затримання проводилось співробітниками військової прокуратури Центрального регіону України та Управління внутрішньої та власної безпеки Адміністрації Державної прикордонної служби України.

Через посередника інспектор-прикордонник отримав від громадянина України частину неправомірної вигоди у розмірі 2800 гривень. Грошові кошти він узяв за вплив на керівництво Чернігівського прикордонного загону з метою влаштування вказаного громадянина на військову службу до прикордонного загону.

Загальна сума неправомірної вигоди, яку зловмисник зажадав за свої «послуги» складала 10 тисяч гривень.

На даний час затриманому готується повідомлення про підозру у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України, клопотання до суду про обрання запобіжного заходу та відсторонення від займаної посади.

Частина 2 ст. 369-2 КК України передбачає: «Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди для себе чи третьої особи за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави, або пропозиція чи обіцянка здійснити вплив за надання такої вигоди — караються штрафом від семисот п’ятдесяти до однієї тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на строк від двох до п’яти років».