Візовим шахраям у Львові прийде кінець

274

На Львівщині розслідують факти вчинення шахрайств, пов’язаних із відкриттям віз.

Про це 4 березня передає відділ комунікації ГУ Національної поліції у Львівській області.

Як повідомляється, до Франківського відділу поліції 27 лютого звернувся 22-річний житель Мостиського району. Він повідомив, що його знайомий, 46-річний львів’янин, ще у травні минулого року пообіцяв йому відкрити візу до Великобританії. За сприяння та на можливі видатки аферист взяв з потерпілого 3000 доларів США, проте нічим не зарадив і гроші не повернув.

Діяння іншого «візового» шахрая розслідують також і працівники Шевченківського відділу поліції. До них надійшла заява від 23-річної мешканки Закарпатської області, у якої під приводом виготовлення документів для виїзду за кордон з подальшим працевлаштуванням видурили 7 800 гривень та дві золоті каблучки.

Як з’ясували правоохоронці, довірою жінки скористався 29-річний львів’янин. І ошукав він не лише жительку Закарпаття, а й свою 21-річну землячку. Зловмисник гарантував їй легальний в’їзд та роботу у Франції. За це шахрай отримав від дівчини 8500 гривень.

Потерпів від дій аферистки і 43-річний мешканець Сокалю, який звернувся із відповідною заявою до Червоноградського відділу поліції. У травні минулого року 23-річна місцева мешканка обіцяючи допомогти у відкритті візи заволоділа його коштами в сумі 530 євро.

За усіма цими фактами зараз триває слідство, встановлюються обставини подій. Вирішується питання про відкриття кримінальних проваджень.