Включення повітряних ліній-заходів збільшить інвестиційну привабливість регіону — Мельничук

770

Про це в ході прес-конференції з нагоди включення повітряних ліній-заходів 330кВ з підстанції Київська до Київського енерговузла заявив голова Київської ОДА Максим Мельничук.

«Головне що додаткові кіловати, які подані подані на ці території (Киів та область-ред.) дозволяють говорити про стабільність, гарантію якості життя наших громадян, а найголовніше ми говоримо про додаткові робочі місця»,- сказав Мельничук.

Він підкреслив, що потужності, які з’явилися в Київській області, дозволяють говорити про покращення інвестиційної привабливості регіону.

«Це виробництво, це додаткові перспективи, які можуть бути втілені в життя за рахунок того, що є енергетична інфраструктура»,- підкреслив голова Київської ОДА.

Він додав, що Києво-Святошинський район є найперспективнішим в плані виконання будівництва житла та інших інфраструктурних об’єктів.

«Тільки один район Київщини може спожити за день більше 300 КВт»,- уточнив він.

Голова Київської ОДА зазначив, що успіх розвитку будь-якої держави залежить від безпеки і гарантованої якості життя.

При цьому в ході прес-конференції т.в.о. голови ДП НЕК «Укренерго» Владислав Ковальчук подякував голові Київської ОДА за сприяння у вирішенні проблем із землевласниками, які гальмували реалізацію проекту.

Нагадаємо, у Київській області відбулося включення повітряних ліній-заходів.