Влада Дубая наказала знести 250 вілл, які загрожують суспільству

322

«250 вілл в ОАЕ, що становлять загрозу для суспільства, будуть знесені. При цьому власники маєтків повинні будуть сплатити відповідні роботи і адміністративні збори», — пише портал Arabian Business з посиланням на муніципалітет емірату.

Багато таких об’єктів виявилися предметом затяжних суперечок між спадкоємцями, тому власники тимчасово їх закинули і будівлі прийшли в запустіння.

За словами представників адміністрації, занедбані вілли можуть бути використані злочинцями для зберігання наркотиків, розміщення нелегальної робочої сили або інших суспільно протиправних дій. Крім того, там накопичується і гниє сміття, заважаючи всім оточуючим. Тому вони повинні бути знесені.

Всього з 2011 року в Дубаї було зареєстровано 713 покинутих будинків. З них 303 вже були знесені, а ще 154 — відновленні власниками.

Власники 256 вілл, які не бажають, щоб їх будинок був знесений, повинні будуть відновити його або завершити будівництво.

Тим часом аналітики прогнозують, що в 2016 році ціни на нерухомість в Дубаї знизяться на 3-5%. Причиною продовження спаду буде наявний на сьогоднішній день надлишок житла на ринку, від якого відразу позбутися не вдасться.

ИсточникZnaj.ua
Поделиться