Volkswagen підозрюють у махінаціях з банківськими кредитами

502

«Вихлопний скандал» для німецького виробника Volkswagen може обернутися неприємним результатом. Нові деталі у справі американського міністерства юстиції стосуються банківських махінацій і правопорушень податкового законодавства.

Цю інформацію було підтверджено джерелом, який близький до слідства. Вихід може бути таким, що VW будуть змушені заплатити додаткову суму штрафів.

За результатами розслідування передбачається отримати інформацію, яка може виявити нанесення цілеспрямованого збитку концерном VW кредиторам. Крім того, потрібно провести розслідування з метою з’ясувати, чи були отримані пільги від зменшеного вихлопу законними. Представник міністерства відмовився давати будь-які коментарі по даній справі, а представники VW зробили заяву, що концерн буде співпрацювати з усіма відповідальними органами США.

Останні розслідування, на думку WSJ, говорять про те, що США вперше з моменту прийняття в 1989 році застосовують закон, який спрямований на боротьбу з регулярними банківськими порушеннями, за межами фінансового сектора. Закон дає дозвіл за певних умов розслідувати банківські махінації, вчинені за останні десять років.