Ворог РФ знову йде на контакт з Кремлем

226

Заради підтримки України Канада, яка раніше не відрізнялася теплими відносинами з РФ, прагне повернутися до перемовин із Кремлем у різних сферах.

«Канада буде виступати проти анексії Криму РФ та її агресією на східній частині України і продовжуватиме підтримувати НАТО. Втім, це повністю узгоджується із відновленням дипломатичних дискусій із Росією, так само, як це роблять наші союзники», — заявив міністр закордонних справ Канади Стефан Діон під час виступу на конференції в Оттаві.

За його словами, для вирішення деяких проблем Канада потребує участі Росії, зокрема щодо проблем навколишнього середовища, особливо враховуючи, що Канада сусід по Арктиці. Також Стефан повідомив, що немає сенсу не допускати науковців до роботи із російськими колегами над захистом північної екосистеми.

«Це відновлення взаємодії буде спрямоване на допомогу Україні, підтримку Європи та стабілізацію ситуації у центрі континенту. Воно також служитиме власним канадським інтересам, дозволивши обговорення із Росією ключових питань, на кшталт Арктики», — зазначив міністр.