ВР виділила гроші на експеримент з ремонтом доріг у кількох областях

620

Рада схвалила експеримент щодо фінансування реконструкції доріг у Львівській, Волинській, Чернівецькій та Одеській областях.

Йдеться про проект закону №2315а «Про внесення зміни до Бюджетного кодексу України щодо експерименту в Одеській, Волинській та Львівській областях щодо фінансування реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення», внесеному до Ради президентом.

У пояснювальній записці сказано, що метою проекту Закону є створення умов для забезпечення реконструкції, поточного ремонту автомобільних доріг загального користування державного значення Київ — Чоп (на Будапешт через Львів, Мукачеве, Ужгород) (М-06) на ділянці Львів — Сколе, Одеса — Рені (на Бухарест) (М-15), Львів — Радехів — Луцьк (Н-17) та Сколе — Славське (Т-14-24) шляхом залучення відповідних бюджетних ресурсів.

До другого читання в документі експеримент поширюється і на Чернівецьку область — поточний ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — Мамалига (на Кишинів) (М-10).

Такі зміни будуть діяти з першого дня місяця, наступного за місяцем опублікування Закону, і втратять чинність з 1 січня 2017 року.