Вранці в Києві горіли МАФи

181

Близько 5:20 на метро «Дорогожичі» в Києві загорілися МАФи. Спочатку невеликий вогонь з’явився на одному кіоску, але потім перекинувся на інші і такі чином виникла масштабна пожежа. В результаті два кіоски згоріли дотла.

Очевидці відзначають, що боялися обриву електротехніки. На місце події приїхали рятувальники, які оперативно зайнялися нейтралізацією пожежі. Вогонь наполегливо продовжував руйнувати кіоски.

Пожежники встановили попередню причину пожежі — коротке замикання, пов’язане з неправильною проводкою. Вночі в МАФах холодильники з напоями не відключають, а продовжують підтримуватися електроенергією. Також приміщення для приготування хот-догів і шаурми залишалися підключені. Зараз близько 10 рятувальників займаються розбором завалів від наслідків пожежі.

«Вогонь був дуже сильним. Але рятувальники дуже швидко впоралися і локалізували пожежу. Причини загоряння буде встановлювати слідчо-оперативна група», — розповів командир роти патрульної поліції Сергій Мерчук.

Нагадаємо, що в Ірпені Київської області знову почалося тління торфовищ. Відомо, що це почалося після святкування всесвітнього дня жінок. Місцеві жителі відзначили, що з приходом весни завжди існує загроза виникнення пожеж, особливо коли починається дачний сезон.