ВРП звільнила голову Дарницького райсуду Києва за арешти активістів Євромайдану

1142

Також звільнено суддю Вишгородського районного суду Київської області за позбавлення водійських прав активістів Автомайдану.

Вища рада правосуддя (ВРП) звільнила голову Дарницького районного суду міста Києва Ірину Набудович за винесення рішень про арешт активістів Євромайдану.

Про це сказано в повідомленні прес-служби ради.

Як зазначається, ВРП 26 червня розглянула питання про звільнення Набудович із посади судді на підставі пункту 3 частини шостої статті 126 Конституції України відповідно до рішення Другої Дисциплінарної палати від 19 червня 2017 року.

Палата рекомендувала звільнити Набудович через порушення нею присяги судді при винесенні рішень про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою та про накладення адміністративного стягнення стосовно людей, які були учасниками Євромайдану.

Вища рада правосуддя підтримала рішення дисциплінарної палати і звільнила Набудович із посади.

Крім того, ВРП звільнила суддю Вишгородського районного суду Київської області Володимира Підкурганного через те, що він позбавляв водійських прав активістів Автомайдану.

Нагадаємо, раніше Велика палата Верховного Суду поновила на посаді суддю Подільського райсуду Києва Наталію Неганову, котру було звільнено за арешти активістів Євромайдану.