Всі активи Онищенка працюють на Порошенка – нардеп

393

Народний депутат Віталій Купрій заявив, що всі активи нардепа-втікача Олександра Онищенка працюють на чинного президента Петра Порошенка. В інтерв’ю виданню Вести Купрій зазначив, що все майно у Онищенка було конфісковано без суду і слідства.

«Взагалі робота НАБУ спрямована не на зупинку корупційних схем, а на перерозподіл активів. Візьміть навіть справу того ж Онищенка – у нього відібрали бізнес, всі активи Онищенка працюють зараз на президента, а ось рішення суду немає», – підкреслив нардеп.

За його словами, з п’яти інкримінованих НАБУ статей – чотири розвалюються, оскільки Бюро їх просто сфабрикувало.активи

«Доходить до смішного. У НАБУ інкримінують Онищенку фіктивну підприємницьку діяльність. Я задавав питання детективам – а коли його компанія виходила на ринок газу, у неї була ліцензія? – Була! – Компанія була зареєстрована? – Да була! – Так у чому фіктивність», – розповів Купрій.

Крім того, нардеп також зазначив, що Бюро звинувачує Онищенка за іншою статтею – майно, нажите незаконним шляхом.

«Але, щоб пред’явити цю статтю, потрібно знайти це майно і пояснити, яким таким незаконним шляхом воно було нажито. Детективи мені доводять, що Онищенко перевів у готівку в банку 1,5 млрд гривень. Але такого не буває – де цей банк? Хто конкретно переводив у готівку? Де записи відеокамер?», – додав Онищенко.