Всі організатори львівського Фестивалю рівності сидять на Банковій

254

Справжніми організаторами подій з побиттям учасників Фестивалю рівності у Львові є люди з Банкової. Мета — дискредитація міського голови Львова Андрія Садового. Про це на своїй сторінці у Фейсбук написав народний депутат Віктор Балога.

«Впевнений, що час і місце, так званого, Фестивалю рівності не є випадковими. І організатори цього дійства — це аж ніяк не ті люди, які ними представляються. Справжні автори цієї ідеї сидять на Банковій.

Чому я так вважаю? Свого часу абсолютно штучно було створено події в Мукачеві, бо потрібно було зробити з Балоги уособлення всього зла. Зараз потрібно підбити ще одного конкурента — Андрія Садового, який не хоче йти в коаліцію, і який становить потенційну загрозу на наступних виборах. От руками СБУ і активізували всіх праворадикалів.

А справжні проблеми — такі як війна, падіння економіки, бідність, корупція, нікого не цікавлять. Йде боротьба Банкової з елітами, і їм байдуже, які наслідки будуть для країни. Вони вирішують свої питання, а все решта для них не має значення». — пише він.