Взірець доброчесного жлобства – великий автопарк Януковича

901

Редакція Vse.Media продовжує публікацію матеріалів із не втрачених матеріалів діяльності клану Януковича.

До попередніх статей варто додати інформацію про автопарк, який належав навіть не верховному, а лише «прислузі».

Так начальник транспортного відділу Кіпоть Генадій Петрович взагалі жив, як вареник в маслі. Йому належало багато цікавих екземплярів. Не відмовляв собі у машинах і Благодійний фонд «Відродження України», та інші компанії, які стосувалися «сім’ї».

А ще окремо був президентський кортеж та колекція раритетних машин, які потребували великих сум для утримування. Такої профанації жоден бюджет розвинутої країни не витримає, а наш витримав. Бо ж не з власної кишені підтримувати богемне життя українському політикуму.

Здається, усі, хто був приближений до Сім’ї – непогано змогли пожити на широку ногу, хоч і не тривалий час.

Оприлюднені списки машин, які проходили через бухгалтерію, бо на них оформлялися страхові поліси:

clip_image002

clip_image002

clip_image002

Звісно, були в парку машини і вищого класу, які теж по документах належали то директору автопарку, то різним благодійним фондам.

clip_image002

Ще були оформлені лізинги компанії “Porsche”, але оскільки не знайдено оригіналу документу, факт лишиться здогадкою: чи були в автопарку настільки елітні машини?

Так є звіти внутрішньої бухгалтерії, у яких від руки розписані всі витрати на бензин та технічне обслуговування. Вирахувано до копієчки. Цікаво, як і ким здійснювалася перевірка фінансових трат, що працівникам середньої ланки доводилось звітувати про кожну витрачену гривню, в той час, коли їхні «господарі» витрачали мільярди.