Яхта сина Януковича заробляє в Туреччині

351

Розкішна яхта втікача-Януковича не тільки не заарештована правоохоронцями, а й продовжує приносити власнику стабільний дохід, тільки біля берегів Туреччини.

Супер-яхта BANDIDO належить сину одіозного екс-політика – Саші «Стоматологу». Її зробили за спецзамовленням і придбали за майже 6 мільйонів євро.

Раніше, у часи, коли Янукович та Ко були при владі, плавзасіб розташовувався у Балаклаві, де ніколи не звітували про вихід із бухти, порушуючи усі загальноприйняті правила мореплавства.

Однак, більше як півроку тому суперяхта зникла з геолокаційних радарів.

Пізніше, журналістам вдалося знайти BANDIDO, але вже не у Криму, а біля берегів Туреччини у Фетхіє – одному із популярних курортів Егейського моря.

Більше того, «скарб» Януковича віддали у чартер. Тобто тепер кожен охочий багатій може орендувати човен, оскільки місця його дислокації та ціна за оренду вказані на інтернет-сайті.

Міжнародні чартерні компанії пропонують забронювати круїз на президентській яхті, інтер’єр якої просто вражає, хизуючись позолотою, натуральною шкірою, коштовним деревом та найдорожчими аксесуарами.

Всього лише за 9 тисяч євро в день, або ж – за 40 тисяч на тиждень, будь-який бажаючий товстосум може орендувати BANDIDO.

Однак, найдивнішим залишається той факт, що, знаючи місце розташування яхти Януковича, прокуратура не поспішає накладати на неї арешт.

Попри хитру схему придбання яхти – через офшор у Панамі, – для спецслужб знайти справжніх власників цілком реально.

Однак, у єдиному державному реєстрі судових рішень ніяких постанов щодо яхти BANDIDO немає.

«Те, що зараз власність Януковича спокійно катається ще й під українським прапором у міжнародних водах, – це безвідповідальність Генпрокуратури, яка мала попросити своїх партнерів за кордоном заарештувати судно», – пояснив голова Центру протидії корупції Віталій Шабунін.

Таким чином, наразі гучні заяви про арешт і конфіскацію майна «родини» вже два роки поспіль лишаються пустими балачками. Суперяхта, ймовірно, придбана за народні гроші, через бездіяльність спецслужб не тільки не арештована, а й примножує статки президента-втікача.