Як буде виглядати Дніпропетровськ до 2036

255

Учора презентували оновлений генплан Дніпропетровська.

За словами заступника міського голови Олександра Санжари, генплан є публічним, тому вже зараз з ним може ознайомитися кожний мешканець міста. На сайті міськради його оприлюднили ще у січні, запросили активістів до участі в обговоренні документа.

Як повідомив заступник начальника ГАПУ Дніпропетровської міськради Віктор Мішарін, в першу чергу у місті з’являться додаткові дороги по периметру міста. Крім того, так званий каркас населеного пункту буде облаштований парковками та кінцевими зупинками громадського транспорту. У центрі побудують багатоповерхові паркінги, а промислові об’єкти перенесуть у віддалені райони.

Передбачено у генплані і будівництво 2 млн кв м житла, а ще не тільки закінчення довгобуду метро, але й відкриття ще однієї гілки — від Історичного музею через Дніпро до Воронцова.

Документ розрахований до 2036 року. Однак фахівці кажуть: на його повну реалізацію можна не розраховувати. » Генпланне є генеральним законом застройки міста. Тому він носить рекомендаційну функцію для керівників містом,» — запевнив завкафедри екології Придніпровської державної академії будівництва та архітектури.