Як для «Карабаса-Януковича» землі Новопетрівські збирали

771

У редакцію Vse.Media потрапили «чорні документи» про резиденцію Януковича та фірми, які йому надавали послуги.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Танталіт», яка обслуговувала резиденцію «Межигір’я» скуповувала землі для Януковича у с. Нові Петрівці.

Станом на 2010 рік «Межигір’я» було розподілене  між трьома приватними суб’єктами – ТОВ «Танталіт» (129 га), благодійним фондом «Відродження України» (7,6 га) і безпосередньо Віктором Януковичом (1,78 га).

Директором і співзасновником фірми «Танталіт»був «особистий юрист» сім’ї Януковича Павло Литовченко. Також у нього була довіреність на представлення інтересів Віктора Януковича-молодшого, яка дійсна до 2013 року.

фото №1

За даними акту приймання – передачі нерухомого майна за Договором купівлі-продажу культурно-оздоровчого центру та земельних ділянок №9258 від 15 грудня 2010 року. Продавцем виступає Благодійний фонд «Відродження України», а покупцем ТОВ «Танталіт».

фото №2

фото №3

БФ «Відродження України», раніше до складу засновників фонду входили донеччанки Юлія Близнюк та Лоліта Шапкова, маріуполець Олександр Юрченко та черкащанин

Віталій Сахацький, який після обрання президентом Януковича у 2010 році очолив Управління капітального будівництва та житлового господарства Державного управління справам.

Щоб ні в кого не лишалось сумніві щодо кругової поруки і тісної взаємодії БФ «Відродження України» та ТОВ «Танталіт», є документ, який засвідчує, що Близнюк Юлія Валентинівна була «запрошеною» на установчі збори, на яких «створювалась» фірма «Танталіт».

фото №4

Культурно-оздоровчий центр, розташований за адресою: Київська область, Вишгородський район, село Нові-Петрівці, «Вишгородський» масив, вулиця Івана Франка 21. Загальна площа земельної ділянки становить 3,9 га. Ділянка за цільовим призначенням – рекреаційна.

фото №5

фото №6

Загальна вартість вищезазначеного нерухомого майна становить 915 179 147,21 грн. (дев’ятсот п’ятнадцять мільйонів сто сімдесят дев’ять тисяч сто сорок сім гривень і 21 копійка), в т.ч. ПДВ – 152 529 857,87грн. та складається з ціни культурно-оздоровчого центру та ціни земельних ділянок у складі нерухомого майна.

Для українського «Карабаса-Барабаса» землі збирали всіма Новопетрівцями. Так 4 жовтня 2010 року був укладений договір оренди земельної ділянки між «орендодавцем (Новопетрівською сільською радою) та «орендарем» (ТОВ «Танталіт»). Передана земельна ділянка в строкове платне користування, по вул. Межи гірська 123а, с.Нові Петрівці Вишгородського району Київської області, на якій розташовані будівлі та споруди, що належать на умовах приватної власності ТОВ «Танталіт».

фото №7

В оренду передалася земельна ділянка загальною площею 0,1422 га. Нормативно-грошова оцінка земельної ділянки становить 106 580,83 гривень. Договір укладено на 25 років. Орендна плата вносиласьщорічно у розмірі 12 789 гривень (приблизно 1,065 гривень у місяць).

фото №8