Як культовий мультсеріал рік за роком передбачав майбутні події та винаходи

330

Автор ідеї надпопулярного мультсеріалу The Simpsons Метт Ґрюнінг сьогодні святкує 62 день народження. За 29 років роботи над своїм творінням він, разом із іншими сценаристами, передбачив не одну світову подію.

Дитячий перекладач

У серії за 1992 рік генерал Герберт Пауел винайшов дитячий перекладач. І сімейка нарешті почала розуміти маленьку МЕґґі. Минуло 20 років — і ось французька компанія розробила інноваційний додаток для телефона, що перекладає дитячий лепет.

Дизайн для Apple

Десять років тому в одній із серій сусід Сімпсонів Нед Фландерс увімкнув «високотехнологічний» домофон. У цьому навряд чи є щось дивне. Але за п’ять років голова компанії Apple Стів Джобс презентував плеєр IPod, який із точністю повторював дизайн розробки авторів Сімпсонів.

Музичне віщування

У серії за 1995 рік на стіні з’являється плакат про музичний тур британської групи Rolling Stones. Його в мультфільмі анонсують на 2010 рік. За багато років Мік Джаґґер і команда таки вирушили у турне. От тільки не на інвалідних візках, як це обіцяли Сімпсони.

Атомна загроза в Японії

У серії за 1999 рік Мардж сімпсон зриває диво-помідор, який під впливом радіації виріс мутованим. За дванадцять років такі помідори збирали в Японії. Вони виросли після аварії на атомній станції Фукусіма.