Як отримати швидкий кредит онлайн

471

Доступ до Інтернету здійснив справжню революцію в житті кожної людини. Робити покупки, бронювати квитки в кіно, замовляти доставку їжі та навіть навчатися тепер можна, не виходячи з дому. Що й казати про фінансову сферу – онлайн кредити стали повноцінними замінниками традиційних походів до банку.

І це не дивно, адже така послуга дозволяє швидко та легко отримати невелику суму на споживчі потреби будь-де й будь-коли.

Щоб узяти позику в Інтернеті, достатньо мати перед собою паспорт і банківську картку. Зазвичай сервіси, що надають кредити онлайн, повністю автоматизовані, тому працювати з ними легко та зручно, а простий інтерфейс – зрозумілий навіть недосвідченому користувачу комп’ютера. Аби отримати позику, потрібно виконати кілька простих кроків:

— Обрати суму.

— Визначити термін погашення.

— Оформити заявку на кредит.

Далі – справа за автоматизованою системою, вона самостійно перевірить ваші дані, прийме рішення, чи надавати вам кошти, та перерахує їх на картку.

Зупинимося на кожному з цих кроків детальніше.

Сума

Ви можете самостійно визначити, яку суму хочете отримати. Та варто пам’ятати, що, зазвичай, позики через Інтернет – це невеликі кредити на короткі терміни. Різні сервіси мають власні ліміти максимальної суми, яку дають у користування. Приміром, у Moneyveo обсяг першого кредиту не перевищує 2500 гривень,однак постійним клієнтам компанія може позичати до 8 тисяч гривень.

Термін

Термін, на який можна взяти позику в Інтернеті, традиційно становить до 30 днів. У разі потреби (якщо, наприклад, затримали зарплату на роботі чи ви потрапили в непередбачувану ситуацію) його можна продовжити й погасити борг пізніше.

Заявка

У заявці на сайті потрібно вказати свої особисті дані та номер банківської картки, на яку мають перерахувати гроші. Після цього за лічені хвилини система автоматично опрацює анкету й надішле sms-повідомлення або електронний лист із рішенням– надавати позику чи ні. Слід пам’ятати, що на нього може вплинути ваша кредитна історія.

Після верифікації картки гроші миттєво опиняються на рахунку. На все це потрібно не більше 8 хвилин. Наступного разу процедура оформлення кредиту набагато швидша, адже інформація про клієнта вже є в базі даних фінансової установи.

Стежити за станом позики можна в особистому кабінеті. Сучасні сервіси дають змогу бачити вартість кредиту на поточний момент часу. Погасити ж його можна будь-яким зручним способом: оплатити карткою, банківським переказом або через мобільний термінал.

Тож якщо вам потрібно швидко, прозоро, без черг та зайвих пояснень отримати гроші, онлайн кредит – чудовий варіант.