Як в «БПП» плодяться корупціонери — викрито двох нардепів

816

Вдруге Ігоря Кононенка звинувачують у корупційних справах. Цього разу про «брудні» руки заступника лідера «БПП» заявив Єгор Фірсов, який сьогодні ж висловив бажання вийти з фракції. Окрім того, звинувачення щодо причетності до «схем» летіли і в сторону Олександра Грановського.

«Ігор Кононенко виводить через сумнівні офшори з України мільйони євро. Його партнер, ще один член нашої фракції Олександр Грановський кешем отримав від свого бізнес-партнера Адамовського 700 тисяч доларів, які не вказав ні в одній декларації. І все це відбувається під розмови про реформи, інвестиції та боротьбі з корупційними схемами старої влади», – написав Фірсов у блозі.

Він назвав такі дії своїх колег «відвертим злодійством і мародерством». » Звичайно, я не для того йшов у парламент, щоб брати участь в цьому позорищі», – наголосив депутат.

Про корупційну діяльність Кононенка і Грановського написав і Юрій Бутусов.

«Вихід Фірсова – небезпечний сигнал для БПП, після якого вже не буде ні колишньої репутації, ні колишньої поваги, якщо не змінити ситуацію», – попереджає журналіст.

Нагадаємо, раніше міністр економічного розвитку та торгівлі Айварас Абромавичус заявив, що Ігор Кононенко чинив на нього тиск. Після цього Кононенко написав заяву на складення повноважень заступника голови фракції, проте від депутатського мандату вирішив не відмовлятись. Справою займеться Національне антикорупційне бюро України.

Депутат Верховної Ради Єгор Фірсов заявив про вихід з фракції «Блок Петра Порошенка», бо не хоче, щоб його асоціювали з Ігорем Кононенком.