Яка головна задача депутатських комісій з витрат бюджетних коштів

244

Якщо депутатський корпус буде якісно виконувати свою роботу, сигналізувати завдяки ЗМІ та громадськості про неефективне використання коштів, цей бюджет буде виконаний.

«Я нагадую, що з 1 серпня міська рада має перейти на систему ProZorro. Зараз сфери, де впроваджена і працює система ProZorro, можна на пальцях перерахувати.Тож, найближчим часом, депутатська комісія разом із керівниками департаментів та комунальних підприємств буде працювати над запровадженням цієї системи»,- сказав Артем Хмельников.

Голова комісії з питань бюджету, фінансів та місцевого самоврядування під час прес-конференції також повідомив, що цього року у пріоритеті соціальні об’єкти.

«Основний прибуток тут — освіта наших дітей, підвищення рівня культури. Сподіваємося, в цьому році, після реконструкції відкриємо музичну школу №3на Пушкіна, 75», — сказав Артем Хмельников. Він додав, що у бюджеті також передбачено 370 тис. грн.на створення вуличних квартальних комітетів та інших органів самоорганізації населення. Зазначена сума не була передбачена у бюджеті, але депутатська комісія настояла на цьому рішенні.