Які країни завоювати найважче

342

Представляємо вашій увазі країни, які на думку користувачів соціального сервісу Quora (соціальний сервіс, на якому користувачі можуть ставити відкриті для аудиторії питання та отримати на них відповіді) найважче завоювати.

Швейцарія

Гірські хребти Швейцарії протягом століть оберігають країну від загарбників.

Швейцарський план захисту (National Redoudt), прийнятий країною у XIX столітті, використовує Альпи як захист на шляху будь-якого вторгнення. План передбачає фортифікацію альпійського регіону і був продовжений після Другої Світової Війни, у час, коли існувала висока загроза радянського вторгнення.

Швейцарські війська замінували гори і усю інфраструктуру, таку як дороги та мости, щоб підірвати у разі будь-якого вторгнення для того, щоб загарбникам довелося витратити час і енергію у пошуках додаткових шляхів добратися до країни. Крім того, численні тунелі, бункери і фортеці були побудовані всередині гір, які здатні прихистити цілу армію і звідки можна вести ефективний обстріл ворога.

Навіть, враховуючи, що Швейцарія має близько 150 000 військовослужбовців, у випадку вторгнення нація має 4 млн військовозобов’язаних громадян з ще 3 млн військово придатними. Загалом, країна має усіх працездатних громадян, які готові боротися за неї.

Нова Зеландія

Нова Зеландія знаходиться майже у 1000 миль від найближчого великого континенту Австралії, від якого, у свою чергу, не так близько до найближчого континенту Азії. Таким чином, добратися військам або техніці – справа не з легких. Австралія також у цьому плані складна до здобуття країна, менш ізольована, але з набагато більшою частиною суші і більш жорстким кліматом. Почати захоплення Австралії легше, але завершити його важче.

На першому місці за недоступністю серед острівних держав – Ісландія. Вона не лише розміщена у центрі Північної Атлантики, але не має також і великих морських портів. Крім того, рельєф Ісландії багатий на гори, лавові поля та льодовики.

Росія

Як показала історія, це також стосується і Росії. Один розмір її території робить завоювання практично неможливим, беручи до уваги усі логістичні ланцюжки, які доведеться подолати. Додайте до цього клімат, який варіює від дуже жаркого влітку і суворими заморозками взимку, з періодами страшної відлиги між ними. Також не слід забувати про гори, непрохідні ліси, величезні болота і багато річок.

А ще є росіяни, які ведуть війни і беруть участь у партизанських війнах протягом тисячоліть. Жодна армія не є достатньо великою, щоб утримати всю територію Росії під контролем.