Які продукти з України з’являться на полицях Європи

239

Україна починає кампанію по просуванню в Європейському союзі сільгосппродукції від українських виробників.

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін повідомив про це, судячи з результатів зустрічі з єврокомісаром з питань торгівлі Сесілією Мальмстрьом. Зустріч відбулася вчора, 17 березня.

«Почалася реалізація ініціативи, яка стосується організації спеціальних заходів щодо презентації українських постачальників аграрної продукції, які мають сертифікати Європейського Союзу. Вона розрахована на те, щоб продукти українських виробників були на полицях європейських супермаркетів», — уточнив Павло Клімкін.

«Перші такі заходи організовують в Австрії та Німеччині. Будуть робити зв’язок між супермаркетами ЄС і українськими виробниками, які готові поставляти продукти за європейськими стандартами», — додав міністр.

Нагадуємо, Державна служба статистики України повідомила, що в лютому середні ціни реалізації сільгосппродукції помітно зросли.

Згідно з даними Держстатистики, в лютому 2016 року середня ціна реалізації аграрної продукції на 12,9% перевищила показник лютого минулого року. Вартість продукції рослинництва зросла на 16%, тваринництва — на 10,3%.