Якщо Гройсман стане прем`єром, то Порошенко втрачатиме популярність ще швидше, — експерт

204

Якщо прем’єр-міністром України стане Володимир Гройсман, президент України Петро Порошенко втрачатиме популярність ще швидшими темпами. Про це заявив відомий економіст, експерт аналітичного центру Atlantic Council Андерс Аслунд.

«Якщо 29-го березня Володимир Гройсман стане прем’єр-міністром України, на Порошенка покладуть відповідальність за все, а популярність він втрачатиме навіть швидше. Навіщо Порошенку це?», — написав Аслунд у Twitter.

Натомість професор політології університету Берклі у Каліфорнії, колишній голова програми досліджень Євразії та Східної Європи цього престижного американського вишу, Едвар Волкер відзначив у Twitter, що підтримка кандидатури Гройсмана Порошенком «не буде добре сприйнята у західних столицях».

«Україна далі тягне ноги», — відзначив Волкер.

Як раніше повідомлялось, на позачерговому з’їзді партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» була прийнята резолюція із закликом до відставки Кабінету міністрів і висуненням кандидатури Володимира Гройсмана на посаду прем’єр-міністра.

Напередодні відомий журналіст Макс Седдон, який тривалий час висвітлює перебіг української кризи для провідних західних ЗМІ відзначив, що підтримка Порошенком Гройсмана викликає «гнів громадянського суспільства в Україні та Заходу, але тішить представників старої системи».