Якщо існує інформаційний вакуум, його може заповнити Ваш візаві

484

Розроблена та представлена антологія, яка розвінчує 30 основних міфів стосовно Криму. Вона складається з історії півострова, економіки, анексії, окремо іде розповідь про кримських татар та настрої суспільства.

Частину про анексію півострова було розроблено спільно з Міністерством закордонних справ, які надали 8 пунктів, з якими дипломати постійно стикаються на перемовинах та які вони чують від симпатиків Росії.

«Зараз навіть написання дефісу у слові кримськотатарський – стало політичним закидом. Міфи про походження Криму існують не лише в свідомості росіян, а й українців. За два роки у всіх вже з’явилась алергія на фрази «Київ не розуміє Донбас», «Київ не розуміє Крим». Через спекуляцію на цю тему, люди вже перестали сприймати той сенс, який вкладається в цю фразу. Насправді таких ведмежих кутків існує дуже багато», — розповів журналіст та телеведучий Павло Казарін.

Раніше нікого не хвилювало, чому на півострові процвітає Московська ідеологія, яка в кінці логічно завершилась анексією. Тепер всі зрозуміли, що інформаційний вакуум був вдало заповнений країною-агресором.

«Якщо ми спільно не домовимось про те, які ми вкладаємо смисли в поняття – ми не зможемо спільно працювати. Адже важливо правильно розуміти одне одного», — додав Павло Казарін.

Одним із ключових міфів є той, що в Криму живуть проросійськи налаштовані громадяни. Насправді там немає тотальних однодумців. Суспільство неоднорідне і досі там зберігається великий відсоток прорадянських настроїв, а не проросійських.