Якщо Тимошенко вдасться скликати позачергове засідання, необхідні голоси будуть

1257

Народний депутат України, «Блок Петра Порошенка», Андрій Павелко розповів, що у Парламенту нашкребуться необхідні голоси для відставки Уряду.

Наразі, Юлія Тимошенко хоче скликати позачергове засідання Верховної Ради та здійснити повторне голосування за відставку Уряду.

«Ми повинні розуміти, що в країні проходять, хоч і повільно, реформи. Що стосувалось Верховної Ради, ми дали всю можливому підтримку реформам, як в правоохоронних органах, в законі про прокуратуру, у законах про суди. Сьогодні ми вже бачимо на справі, як це втілюється в житті. Звичайно, не можна сказати, що з першого дня воно запрацює як в найкращих демократичних країнах.

Негативна оцінка виставлена Парламентом щодо роботи Кабміну – ілюструє настрої суспільства та градус негативу до дій влади. Оцінка людей не повинна пройти повз реформи та зміни, які мають здійснитись в правлінні», — розповів Андрій Павелко.

Андрій Павелко, був одним із тих депутатів, який розкритикував роботу Уряду, але не проголосував за його відставку. Сам народний депутат пояснює це тим, що вийшов дати коментар пресі і не думав, що від нього сильно залежатимуть результати голосування.

«Написані депутатами заяви про те, щоб після голосування їхні голоси теж зарахували за відставку Уряду – ніякої юридичної сили не мають. Це лише піар. Юридичний обман виборців», — додав народний депутат.