Янукович поверне мільйони, нажиті «непосильною працею»

412

Голова Комітету з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський запропонував законопроект про відчуження майна екс-високопосадовців.

Парламент має ухвалити закон про спецконфіскацію, який поверне вкрадені Януковичем мільярди.

«Поверненням активів, вкрадених екс-президентом Віктором Януковичем та його оточенням, і ухвалити, нарешті, закон про спец конфіскацію, цим має зайнятися Верховна Рада»,- про це заявив народний депутат фракції «Народний фронт», Сергій Пашинський під час Погоджувальної ради.

«Минає два роки з того часу, як Віктор Янукович втік з країни. Нагадаю, що за часи його правління наш державний борг зріс на 35 мільярдів доларів», — наголосив він.

За словами Пашинського, значна частина цих коштів була вкрадена Януковичем і його оточенням.

«Частину з цих коштів, близько 2 мільярдів доларів, вдалося арештувати», — зазначив голова Комітету.

«Разом із тим ми, як законодавчий орган, не розробили навіть механізму спецконфіскації. Більше того, ми навіть не спромоглися профільний закон, уже розроблений, поставити до порядку денного. Ми читаємо в ЗМІ Арбузова, Курченка, псевдо-експертів, які говорять, що ухваливши закон про спецконфіскацію, ми легалізуємо Януковича. Дорогі мої, це усе неправда. Нам необхідний цей закон, аби повернути награбоване майно», — додав Сергій Пашинський.