Яресько: відповідальні родини не живуть в борг

271

Сьогодні Міністр фінансів України Наталія Яресько, презентувала звіт про виконання Держбюджету-2015.

«Кожна відповідальна родина, яка опікується своїм майбутнім, не стане жити «в борг», а намагатиметься жити за своїми статками. З 2015 року наша держава також зробила перший крок до життя відповідно до своїх статків. Це стало можливим завдяки політиці фіскальної консолідації, запровадженої Міністерством фінансів», — розповіла Наталія Яресько.

На сьогоднішній презентації Звіту про виконання Держбюджету у 2015 році, Міністр фінансів Наталія Яресько підкреслила, що вперше за декілька років доходи бюджету України зростали швидшими темпами, аніж видатки. І це навіть при тому, що обсяг видатків значно виріс через потреби підвищення фінансування оборонних потреб держави, а також виплат по борговим зобов’язанням минулих років.

Тим не менш, країні вдалося навіть за цих умов значно — вполовину (на 57,87%) від рівня 2014 року — зменшити дефіцит держбюджету.

«Ми переконані, і міжнародний досвід це підтверджує, що дотримання у майбутньому такої фіскальної консолідації та ощадного ставлення до коштів платників податків, дозволить нам повернутися до стрімкого економічного зростання»,- зазначила Наталія Яресько.