Яресько заявила, що готова очолити новий Кабмін

209

Міністр фінансів Наталія Яресько заявила, що готова сформувати технократичний уряд, міністри якого не мають політичного минулого.

«Сьогодні на заваді прогресу країни стала серйозна політична криза. Кілька тижнів тому Президент України Петро Порошенко і Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк запропонували мені почати діалог та представити їм свій план швидкого виведення країни з кризи» — написала Наталія Яресько у Facebook.

На її думку, впоратися із завданнями, які постали перед Україною, може лише технократичний уряд — тобто команда «нічиїх» людей, які не мають політичного минулого, не підпорядковуються жодному з олігархів чи «друзів» політиків і не мають політичних амбіцій на майбутнє.

Я готова зібрати таку команду, яка прямо зараз здатна працювати на інтерес усієї країни, усіх її громадян, а не окремих політичних чи бізнес-груп, — заявила вона.

Яресько додала, що ніколи не прагнула високих посад і її єдине прагнення — провести в Україні реформи.

Нагадаємо, раніше джерела повідомили, що в результаті триденних переговорів «стратегічна сімка» домовилась, що новим головою уряду стане спікер парламенту Володимир Гройсман.