Ярош відкрив деталі свого нового громадського руху

306

Назва для нового політичного проекту ще не вибрана, однак є робоча версія — «Національний Рух Дмитра Яроша». Про це розповів екс-лідер «ПС» Дмитро Ярош в інтерв`ю українському виданню.

За словами Яроша, новий політпроект буде мати більш широку кадрову базу, ніж «Правий сектор». «Судячи з тих зустрічей, які я проводжу по всій Україні та в Києві зокрема, запит на таку силу є. Ми хочемо об’єднати людей, які ще не були в політиці, які є патріотами, але вони не обов’язково націоналісти, як було в «Правому секторі», — наголосив він.

При цьому він заявив, що «Правий сектор» — це суто націоналістична організація, а нинішня ситуація в Україні, за його словами, вимагає об’єднання патріотів різних ідеологічних поглядів. «Сильну правоцентристську структуру створити можна і потрібно. Нам потрібно створити рух, який об’єднає людей різних ідеологічних поглядів», — поділився планами Ярош.

Він розповів, що наразі активно працює над залученням до нової структури людей, які пройшли війну, в тому числі і «друзів з «Правого сектору» і медичної служби — «госпітальєрів». Раніше ЗМІ повідомляли, що «Правий сектор», головний фетиш кремлівської пропаганди, що мав під своїм крилом тисячі бійців, втратив Дмитра Яроша і перетворюється на маргінальну організацію, яка загрузла в скандалах і рекеті.