Яценюк іде на піку успіху, а Україну чекають непрості роки з Гройсманом, — Манн

377

Для Прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка ця відставка – абсолютно нормальне явище, так як він пішов на перебуваючи на свому пікові.

Таку думку висловив відомий ізраїльський блогер Соломон Манн.

Він зазначив, що Яценюка знають у Європі та США, цінують і підтримують. А ось для України його відхід не віщує нічого доброго. Блогер пояснив, що оцінка фахівця на Заході і в Україні часом прямо протилежна. В Україні цінується хитрість, підлість, злодійкуватість, вміння «порішати». А ось на Заході це все вважається злочинним, а цінується професіоналізм, відкритість, готовність до обговорення, чесне визнання слабкості і так далі. Яценюк іде на піку, як успішний європейський менеджер. А Україні доведеться вельми невеселий період з Гройсманом, припустив Манн, уточнивши, що він дуже хотів би помилятися.

Також, Манн нагадав, що при Яценюку вперше в історії України прийнято сотні європейських законів. Вперше в історії України вона отримала чесний бюджет. Вперше в історії України вона отримала людську армію, яка може вирішувати якісь завдання. Вперше в історії України вона отримала сучасну систему державних закупівель, яку дуже б хотілося побачити в Ізраїлі. Україна стала іншою за Яценюка, вона стала більше Україною, ніж була до цього. Вона почала ставати НЕ-совком, підсумував Манн, тільки почала…