Яценюк, Ложкін і Кличко засвітилися на презентації книги Авакова

504

На презентацію книжки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова прийшли представники Кабінету Міністрів України, народні депутати різних фракцій, працівники Адміністрації Президента і МВС.

Зокрема, на презентації засвітилися колишній прем‘єр-міністр Арсеній Яценюк, секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов, військовий прокурор Анатолій Матіос, перший заступник глави АП Віталій Ковальчук, ще один заступник очільника АП Олексій Філатов та екс-глава АП Борис Ложкін.

Серед народних депутатів на презентацію прийшли майже всі члени «Народного фронту» на чолі з Максимом Бурбаком, народний депутат від «БПП» Олександр Третяков, народний депутат із фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв.

Також на заході були присутні представники Кабміну – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, міністр інформаційної політики Юрій Стець, міністр інфраструктури Володимир Омелян, віце-прем’єр-міністр із гуманітарних питань В’ячеслав Кириленко та міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

Слід підкреслити, що на презентацію прийшов заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян та Сергій Чеботар, який є підозрюваним у справі рюкзаків. Крім того, на заході засвітився мер Києва Віталій Кличко.