Яценюк: Переговори про Уряд повинні перейти у публічну площину

294

Нині діючий прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що переговори з приводу вирішення політичної кризи мають оприлюднюватися, а інформація має нести офіційний характер.

«Я готовий вести бесіди з будь-ким із коаліційних партнерів у будь-якому форматі. Але відповідальні коаліційні рішення повинні прийматися в рамках коаліції: ясно і прозоро перед нашим суспільством і з чесною та професійною аргументацією», — наголосив Прем’єр-міністр України, лідер партії «Народний фронт» Арсеній Яценюк у «10 хвилинах» у неділю, 27 березня», — розповів Арсеній Яценюк.

«Жодних дострокових виборів. Жодних «темних» домовленостей. Жодних ігор за рейтинг, бо цей рейтинг не матиме сенсу, якщо не буде держави», — сказав Глава Уряду.

Арсеній Яценюк підкреслив, що переговори про Уряд повинні перейти у публічну площину в рамках Верховної Ради», — додав прем’єр-міністр.

Також Яценюк підкреслив, що реальної альтернативи для програми Уряду немає.

«Кажу це відповідально. За нинішніх обставин будь-які красиві версії – це звичайний популізм, а по-простому – неправда».

Арсеній Яценюк вкотре зазначив, що прийме будь-яке законне рішення Ради: «або поповнення новими членами уряду, або формування нової коаліції в конституційний спосіб, новий Прем’єр-міністр, внесений Президентом, новий Кабінет Міністрів і нова програма».

«Неприйнятним, бо безвідповідальним є лише один варіант: тимчасовий Уряд і паралізована виконавча влада», — підкреслив Глава Уряду.