Яценюк пообіцяв надати список з іменами владних корупціонерів

276

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк запропонував провести зустріч найвищих силовиків для обговорення справ, пов’язаних з корупцією.

З такою ініціативою він виступив під час засідання уряду.

Так, глава Кабміну пропонує переговори генпрокурора Віктора Шокіна, глави МВС Арсена Авакова, голови Нацполіції Хатії Деканоідзе, голови СБУ Василя Грицака, антикорупційного поркурора Назара Холодницкого і глави Мінюсту Павла Петренка.

«Як прем’єр я ініціюю зустріч генпрокурора, міністра внутрішніх справ, керівника Нацполіції, голову СБУ, антикорупційного прокурора і міністра юстиції, щоб передати від імені уряду України той перелік кримінальних проваджень, які на нашу думку, потребують невідкладного розслідування і притягнення корупціонерів до відповідальності», — сказав Яценюк.

«В першу чергу хочу наголосити що у нас не розслідувана практично жодна оборудка Януковича і його режиму», — додав він.

У свою чергу, помічник генпрокурора Владислав Куценко заявив, що ГПУ вітає антикорупційні ініціативи Яценюка.

«Він повідомив, що у нього є достатньо багато фактів, які підтверджують порушення законності з боку окремих і високопосадовців та інших осіб ми залюбки приймемо будь-яку інформацію, що стосується порушення законності тільки треба буде визначати підслідність це буде НАБу чи ГПУ», — сказав Куценко.

Також він підтвердив можливу зустріч генпрокурора Вітора Шокіна та прем’єра.

«Що стосується зустрічі — то я впевнений, що керівництво ГПУ на запрошення прем’єра відреагує адекватно і ми будемо дивитися, що це за формат і коли це буде , але до такого заходу наші представники і керівництво будуть залучені»,- підсумував прокурор.