Яценюк вирішив добити економіку кремлівського царька

279

Народний депутат від фракції «Народний фронт» Андрій Помазонов повідомив, що ініціатива Яценюка щодо відмови від російських нафтопродуктів суттєво послабить Кремль.

«Доручення Прем`єр-міністра Арсенія Яценюка Міністерству економічного розвитку та торгівлі про внесення до санкційного списку України російських нафтопродуктів матиме позитивні наслідки для України, оскільки ще сильніше послабить Кремль і Путіна», — розповів Андрій Помазонов.

«Рішення Уряду про відмову від російської нафти – це ще один гвіздок у кришку труни режиму Путіна», — сказав він.

Нардеп наголосив, що з початку цього року в Росії вдвічі впали прибутки від експорту нафти. Якщо ініціатива Арсенія Яценюка буде ухвалена і російські нафтопродукти потраплять до українського санкційного списку, це ще більше послабить фінансові позиції Кремля, який вже й так відчуває серйозний дефіцит нафтодоларів і скорочує видатки на соціальні програми.

«Недарма нафту називають «кров’ю економіки», адже знекровлення вже гостро відчуває вся соціально-економічна сфера РФ», — зазначив народний депутат.

«Не варто забувати про ще один аспект цього питання. Відмова від російських нафтопродуктів – це питання безпеки України. Адже чим менше грошей у Путіна, тим менше шансів, що він ризикне піти на ескалацію конфлікту на Донбасі. Даною ініціативою Яценюк продемонстрував, що він – найбільш послідовний противник Путіна в Україні», — резюмував Андрій Помазанов.