Яценюк завзято створює нові робочі місця

770

Сьогодні в будинку Уряду було підписано угоду між компанією Cargill та компанією «МВ Карго» щодо запланованих іноземних інвестицій у будівництво зернового терміналу в морському торговельному порту «Южний». Угоду підписали Генеральний директор Cargill Мартін Шульдт і Генеральний директор «МВ Карго» Андрій Ставніцер.

«Угода щодо запланованих інвестицій з боку американської компанії Cargill у будівництво зернового терміналу в порту «Южний» — це додаткові робочі місця, додатковий експортний потенціал України і ще одне свідчення реальних партнерських стосунків між Україною і США», — підкреслив Прем’єр-міністр України, Арсеній Яценюк

На церемонії були також присутні Міністр інфраструктури України Андрій Пивоварський, Міністр аграрної політики й продовольства України Олексій Павленко, Надзвичайний та Повноважний Посол США в Україні Джеффрі Пайєтт.

Глава Уряду нагадав, що сім місяців тому у Вашингтоні відбулася перша інвестиційна конференції Україна – США, яку проводила Міністр торгівлі США Пенні Прітцкер, і до учасників заходу звертався Віце-президент Сполучених Штатів Америки Джо Байден.

Арсеній Яценюк зазначив, що інвестиційна конференція у Вашингтоні була «початком походу для залучення американських інвестицій в Україну»: «Це був перший крок до того, щоби Україна запрезентувала себе і щоб наші американські партнери побачили, що Україна – це дійсно надійне і правильне місце для вкладання інвестицій».

За результатами конференції, підкреслив Глава Уряду, одна з найбільших у світі компаній — американська Cargill — вирішила інвестувати в будівництво нового зернового терміналу в порту «Южний» 100 мільйонів доларів.

Прем’єр-міністр відзначив роботу Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського в напрямку розбудови морських портів, а також підкреслив, ще цей зерновий термінал став одним із найбільших хабів в Україні.

 «Це додаткові робочі місця, це додатковий експортний потенціал України і це ще одне свідчення не просто українсько-американської дружби, а реальних партнерських стосунків між Україною і Сполученими Штатами Америки», — наголосив Глава Уряду.