Є погана новина для корумпованої української влади

246

У Сполучених Штатах вирує політичне життя: дві найбільші і найвпливовіші американські політичні партії визначаються з кандидатами, які змагатимуться між собою на виборах президента країни, що відбудуться 8 листопада цього року.

Внутрішньопартійні голосування (праймеріз і кокуси) розпочалися зі штату Айова, а їхні результати стали ще однією ілюстрацією 58-х виборчих перегонів, які вже встигли охарактеризувати як одні з найнесподіваніших і найневідоміших.

Трамп поступається Крузу у республіканців, а у демократів Клінтон ділить голоси з Сандерсом…

Але головне, і це підтверджують як молоді аналітики Трампа, так і досвідчені соратники Круза, на цих виборах ламаються політичні стереотипи, руйнуються класичні підходи до політики і способів завоювання умів та сердець простих американців!

Жодної кулуарності, закритості, тільки наступ і відверта розмова з людьми про їхні проблеми та шляхи їх подолання…

На сцену виходить нова американська політика — на сцену має вийти нова українська політика!

Спілкуючись із ключовими представниками різних політичних таборів, дипломатами і політиками у Вашингтоні, я переконався, що Україна й українці займають важливе місце у їхньому політичному кругозорі!

Але в мене є й погана новина для корумпованої української влади: американський політичний істеблішмент розчарований її нерішучістю у проведенні реформ, корумпованістю, брехливістю і байдужістю до проблем своїх співвітчизників!

Автор материала: Валентин Наливайченко

ИсточникДень
Поделиться