Єременко: Ескалація на Донбасі буде, коли висохнуть дороги

559

За даними прес-центру АТО, бойовики 38 разів відкривали вогонь по українських бойових позиціях, про це сьогодні розповів речник Андрій Лисенко.

«Ескалацію конфлікту варто чекати, коли висохнуть дороги. Там достатньо вагомі проблеми внутрішньо-соціальні. І коли немає війни, населення починає задаватися питання «а чому власне…?»  Це несе додаткову напругу, яка нікому там не потрібна. По-друге, солдат без роботи – це потенційний злочинець А бойовик без роботи – це в кубі, якщо його не відправити на війну, він почне грабувати по периметру, бо така психологія», — розповів політичний аналітик Андрій Єременко.

Експерт зазначив також, що зараз вони не можуть почати воювати через деякі внутрішні обставини.

«Росії дешевше підтримувати війну, ніж демонструвати мир. Тому конфлікт нікуди не подінеться. Враховуючи те, на скільки якісно окопались українські війська там, вони час особливо не втрачали, тому непогано налагоджена можливість відбиватися. Тому швидше за все, відбудеться ескалація, до збільшення обстрілів у сотню разів, з наміром пробити лінію оборони. Але це відбудеться в межах кількох кілометрів», — додав політичний аналітик.

Також експерт зазначив, що технічно вибори на Донбасі можливі лише через 5-6 місяців після виходу з території російських бойовиків.