Євробачення потроху перетворюється у майданчик для політичних боїв

216

Одіозний петербурзький депутат Віталій Мілонов запропонував виставити на Євробачення від Росії і Польщі одного артиста, який заспіває про Волинську різанину 1943 року. Він надіслав листа представникам польського шоу-бізнесу.

Так, за його словами, можна відповісти на рішення України надіслати на музичний конкурс співачку Джамалу з піснею про депортацію кримських татар.

«Євробачення перетворилося на майданчик для політичних битв. Цього року ми готуємося до чергової провокації. Зачинщиком має намір виступити Україна: в пресі повідомляється про те, що їх конкурсант виступить з піснею, що має явний антиросійський і політичний контекст», — зазначив Мілонов.

Депутат пояснив, що спільна російсько-польська акція могла б «напоумити молодшого родича».

Раніше повідомлялося, що відразу ж після своєї перемоги на українському відборі на «Євробачення» Джамалу розкритикувала російська влада. Зокрема, один з представників Держдуми РФ висловився категорично проти участі артистки в пісенному конкурсі, назвавши її пісню «1944» політизованою.

Також різко висловилися на адресу Джамали самопроголошена влада Криму, назвавши композицію української співачки «танцем на кістках».