Йолкін черговий раз вразив своєю майстерністю. На цей раз під удар потрапили комунальники Москви

248

Сергій Йолкін — відомий карикатурист, в основному заробив славу своїми карикатурами на політичних діячів. Сьогодні він висміяв роботу комунальних служб Москви, які не могли впоратися зі своєю роботою.

Нагадуємо, в московському регіоні за минулу ніч випала половина місячної норми опадів, у Москві спостерігаються великі пробки, скасовані десятки авіарейсів.

Зазначено, що за минулу ніч в Москві випало близько 17 міліметрів опадів. Місячна норма для березня — 34 мм.

Сильний снігопад, який почався увечері у вівторок, продовжиться і в середу, всього за добу в Москві може випасти до 24 мм опадів або близько 70% місячної норми.

Влада російської столиці попередила, що погодні умови можуть призвести до ускладнення ситуації на дорогах, а також зростанню кількості ДТП, і закликала жителів міста пересісти на громадський транспорт.

Згідно з даними сервісу Яндекс.Пробки на 8:00, завантаженість доріг у Москві вже оцінюється в 8 балів. Серйозні пробки спостерігаються при в’їзді в місто, а також на МКАД. Вже станом на 8:30 завантаженість московських доріг становила 9 балів.

«Пробки в Москві досягли 8 балів вже в 8 ранку! Таких ранніх пробок не було за всю зиму», — повідомляється в Twitter сервісу.