Юні радіоаматори наступають!

318

Завершився чемпіонат України зі спортивної радіопеленгації на коротких дистанціях, який проходив з 24 по 27 березня в м. Коростишів Житомирської області.

Мандатною комісією зареєстровано 139 учасників з 12 областей України – Вінницька, Волинська, Донецька, Київська та м. Київ, Кіровоградська, Рівненська, Сумська, Тернопільська, Харківська, Херсонська, Хмельницька. Велику подяку висловлюємо головам Вінницької, Кіровоградської, Рівненської, Сумської, Тернопільської та Хмельницької обласних організацій ТСО України, які знайшли змогу підтримати спортсменів фінансово. Змагання пройшли за підтримкою Ліги радіоаматорів України. Допомагали, технічно, у відкриті та закритті змагань екс-голови Житомирського ОВ ЛРУ Валентина Бех (UT5XA) та Юрій Гусаревич (UT3XX)».

Думаємо, що на наступних змаганнях до них приєднаються інші голови організацій ТСО України. Адже головні учасники цих змагань – діти. І якщо вони не потрібні нинішній владі, то маємо дбати про них хоча б ми! На жаль, ніякої допомоги в проведенні чемпіонату України та чемпіонату ТСО України не надав голова Житомирської ОО ТСО України Ніколусь М.О.

Об’явили результати змагань та вручили нагороди переможцям Заслужені майстри спорту Микола Іванчихін і Наталя Щербатюк. Переможцями в загальному заліку серед областей стали м. Київ, Сумська та Вінницька області. Привітав переможців старший тренер дорослої збірної України Заслужений майстер спорту Микола Великанов. Протокол змагань, зі слів головного судді Сергія Майбороди, буде опубліковано на сайті ARDF, але на фото можна бачити, що на рівні дорослих учасників серед переможців – зовсім юні хлопчики та дівчатка. Наступні змагання відбудуться в квітні на Вінничині.