Юрій Левченко: Тотальним блюзнірством є те, що у Верховній Раді сидить вбивця героя Небесної сотні

1007

16 листопада 2017 року під час брифінгу в парламенті націоналісти вимагали негайного притягнення до кримінальної відповідальності підозрюваного у вбивстві героя Небесної сотні Василя Сергієнка народного депутата Геннадія Бобова. Вимогу озвучили свободівець Юрій Левченко, депутати Олег Петренко, Ігор Луценко та ветеран російсько-української війни Олег Собченко.

«Ні в кого немає сумнівів у тому, що саме Бобов організував вбивство Василя Сергієнка. Наближається четверта річниця початку Революції гідності. Тотальним блюзнірством є той факт, що у Верховній Раді сидить вбивця героя Небесної сотні», ‒ заявив Юрій Левченко.

Окрім того, свободівець пов’язав відсутність покарання Бобова із тим, що він є учасником коаліції та голосує за потрібні для влади закони.

«У групі «Відродження» разом з іншими «регіоналами» допомагає «БПП» і «Народному фронту» ухвалювати олігархічні закони, тому Бобова, попри все, ніхто не чіпає. Він і далі народний депутат, користується недоторканністю. Ми змушені вкотре звернутися до Генерального прокурора, правоохоронних органів із вимогою припинити це покривання й нарешті притягнути його до відповідальності, щоби родина Сергієнка мала надію на хоч якусь справедливість», ‒ підкреслив націоналіст.

Юрій Левченко наголосив на тому, що подання на зняття депутатської недоторканності з Бобова необхідно внести на розгляд парламенту якомога швидше. Окрім того, він підкреслив, що ця ситуація є черговим доказом необхідності скасувати недоторканність для всіх депутатів.

Прес-служба ВО «Свобода»