З бездарного міністра фінансів не вийде хороший прем’єр, — Загородній

330

Все частіше звучать заяви про те, що прем’єр-міністр Арсеній Яценюк повинен піти зі своєї посади. Найвірогіднішим кандидатом на його посаду вважають нинішнього міністра фінансів Наталію Яресько. Але політичний експерт Тарас Загородній вважає, що навіть якщо Яценюк піде, то, швидше за все, буде главою уряду до формування коаліції в новому парламенті.

«Яка Яресько що то там формує? Вона вдома може щось формувати, поки парламент не доручить. Ну, що за маячню ви несете?»- сказав Загородній.

Він додав, що підходящої кандидатури не було і немає. Експерт наголосив, що не бачить, як Яресько може стати заміною. «Кабмін технократів», за його словами, стане черговим безвідповідальним урядом.

«Її дуболомство і лівацькі манери в стилі «а ля Азаров» напружують багатьох. Навряд чи з бездарного міністра фінансів вийде хороший прем’єр «, — написав Загородній.

Він наголосив, що ніякий технократичний уряд не здатний здійснити позитивні зміни в країні без реальної політичної волі для боротьби з корупцією. Яценюк, за його словами, більш адекватно сприймає реальність ситуації в країні, але не хоче цього робити.