З Гройсманом Порошенко стане другим Януковичем

202

Експерт Олександр Дубинський переконаний, що Володимир Гройсман стане своєрідним «продовженням» Петра Порошенка і будь-які розслідування корупційних махінацій по лінії президент – прем’єр перестануть існувати, як такі, тому вже найближчим часом Порошенко цілком може повторити долю Януковича. Про це Дубинський написав у своєму Фейсбук.

«А ось якщо відверто — що поганого ви знаєте про Гройсмана? У чому був замішаний, де «потрапляв»? Особисто я знаю тільки те, що він активно впроваджував у себе в Вінниці ОСББ, займався транспортом і дорогами, впроваджував центри адмінпослуг. Поганого не знаю майже нічого. Крім того, що ця людина — плоть від плоті Порошенко. І буде дуже акуратним виконавцем його волі. З одного боку, це погано. А з іншого — для народу він буде одним цілим з Петром. Фактично, збільшувальним склом для вивчення махінацій президента. Який з ручним прем’єром швидко стане другим Януковичем. І повторить її долю. А ви хіба не про це мрієте?», — підсумував Дубинський.

Нагадаємо, раніше редакція писала, що народний депутат Сергій Лещенко повідомив, що Володимир Гройсман спізнився із прем’єрством приблизно на 10 років, тому він не відповідатиме потребам українців та буде малоефективним.