З мера Львова зробили «Садомайстра» за жахливий стан доріг (відео)

485

Львівські водії нарікають на тотальне бездоріжжя у місті. Вони вирішили нагадати урядовцям, що час братися до ремонту шляхів та влаштували театралізовану акцію, повідомляє «112 Україна».

Зазначається, що активісти одягли маски львівських чиновників, облили фарбою вибоїни, поклали туди кульки з водою, які символізують асфальт. Це пародія на нещодавно зняте Садовим відео на одній з вулиць міста. Це обурило жителів міста, адже більшість місцевих залишається поза його увагою.

Активісти вимагають від чиновників приступити до виконання їх службових обов’язків і відремонтувати дороги, а не займатися популізмом.

По кульках проїхалося авто і вони потріскались. Так активісти показали, що якщо чиновники беруться за ремонт, то роблять його неякісно.

Фарбою на асфальті вони залишають хештег з підписом «Садомайстер» і закликають інших містян, що бачать ями, залишати такий напис.Раніше було опубліковано ролик про Садового і дороги:

В той же час, депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук в ефірі «112 Україна» заявив, що у Львові після зими доріг практично не лишилося, така жахлива ситуація вперше за багато років.

“Сьогодні Львів мало чим відрізняється по трафіку від Києва, оскільки громадський транспорт дуже погано працює, тому люди переважно містом рухаються на власному транспорті і ця проблема стосується всіх львів’ян і наших гостей. Якихось адекватних дій, адекватних виправдань цієї ситуації немає, бо ми розуміємо, що міський голова зайнятий своєю передвиборчої кампанією, на жаль, господаркою, немає кому займатися”, – додав він.

Веремчук також прокоментував акцію невдоволених водіїв у Львові.

«Ці кульки, напевне, символізують порожні слова, яких є занадто багато зі сторони очільників міста. Картинка, яку малюють на словах, вона зовсім не відповідає реальній ситуації, з якою кожного дня стикаються львів’яни, ідучи додому чи на роботу, чи просто будучи в місті. На жаль, коли я підняв це питання, профільний заступник міського голови сказав, що гарантійний термін всього два роки, тому не ремонтують. Це абсолютна нісенітниця, невідомо хто підписав такі договори, дуже багато доріг були зремонтовані протягом останніх років. Сьогодні виявляється, за кошти громади і бюджету потрібно вкладати величезні кошти, щоб ремонтувати ці дороги. На жаль, ситуація з грошима в бюджеті міста складна, в нас дуже багато кредитів, дуже багато зобов’язань і цей спадок буде важко наступній владі, наступному меру вирішувати», – сказав він.

«Це безпосередня відповідальність Садового, як керівника виконавчих органів міської ради, якому підпорядковані профільні заступники, департаменти, управління та інші чиновники…Такого активного депутатського складу не було за останні три каденції, які я працюю в міській раді. Тому тут, окрім політичної волі, звичайно, потрібні великі гроші. На жаль, місто знаходить в важкій ситуації. Кредитів, лізингових договорів, набраних на мільярди гривень. Лише в цьому році ми 450 мільйонів гривень платимо за обслуговування цих кредитів. Я вже звертався на сесіях до міського голови, що це робиться за рахунок майбутніх поколінь. До 2030 року наступні покоління львів’ян будуть віддавати ці борги», – сказав він.