З пристроїв на Windows зникнуть мапи

228

Корпорація Microsoft продовжує дивувати в негативному сенсі власників пристроїв на операційних системах Windows 8.1 та 10. З офіційного онлайн-магазину компанії незабаром зникнуть мапи HERE Maps, які полюбилися власникам не надто популярних смартфонів.

За інформацією 3Dnews, Microsoft припинить підтримувати та оновлювати мапи вже 29 березня. У цей самий день програма зникне з офіційного магазину. Власники восьмої версії Windows зможуть користуватися сервісом, а після оновлення до «Десятки» така можливість зникне.

«Ми збирались застосувати легкі шляхи для адаптації HERE Maps для Windows 10, але це стало неможливим. Таким чином програма перестане працювати на ОС від Microsoft», — заявив представник мап Піно Бонетті.

Зазначимо, що Microsoft після купівлі Nokia не змогла отримати права на HERE. GPS-карти продовжили існувати незалежно від творців Windows і зосередились на користувачах Andoid та iOS. Цей додаток виявився до вподоби власникам усіх гаджетів.

HERE Maps був чи не єдиним додатком, який змушував власників Windows Phone не продати свій пристрій. Раніше їх позбавили можливості користуватися Pinterest, а популярні сучасні додатки взагалі не доходять до цих смартфонів.

Таким чином, на телефонах Microsoft з’являться ексклюзивні карти від розробника, які поки що не відрізняються особливою якістю (вона на рівні браузера Internet Explorer). До речі, власники Lumia отримають «Десятку» у найближчі тижні.