За березень у зоні АТО загинуло 19 українських військових, ще 128 поранено

314

Спостерігачі ОБСЄ наголошують, що ситуація у зоні конфлікту погіршується і вказують, що обидві сторони конфлікту використовують важке озброєння, яке підлягає відведенню згідно з Мінськими домовленостями.

За підсумками березня 2016 року на Донбасі загинули щонайменше 19 українських військовослужбовців, 128 дістали поранення.

Так, тільки 31 березня внаслідок бойових дій у зоні проведення Антитерористичної операції (АТО) загинув один військовослужбовець і восьмеро дістали поранень, 20 і 25 березня було по двоє загиблих. Водночас згідно з інформацією, оприлюдненою протягом минулого місяця прес-центром штабу АТО, не усі втрати є бойовими. Повідомляється, що 29 березня один з українських військовослужбовців загинув у ДТП.

Нагадаємо, в січні поточного року загинули четверо українських солдатів. У лютому – восьмеро. Спостерігачі ОБСЄ стверджують, що ситуація на Донбасі погіршується і вказують, що обидві сторони конфлікту використовують важке озброєння, яке підлягає відведенню згідно з Мінськими домовленостями. Офіційно у зоні АТО діє режим припинення вогню.

Як повідомлялось, Президент України Петро Порошенко під час візиту до Вашингтона минулими днями повідомив, що за час збройного конфлікту на Донбасі загинули близько 10 тисяч осіб, у тому числі понад 2,7 тисячі військовослужбовців.