За переход в провластные фракции предлагают миллионы долларов

271

Народный депутат от «Батькивщины» Игорь Луценко прокомментировал информацию о возможном переходе мажоритарных депутатов в провластные фракции.

«Це базовий сценарій, за яким рухається політичний процес. Набирання депутатів, за рахунок мажоритарників, щоб досягти потрібної кількості багнетів у коаліції, переконання їх в необхідності вступу в провладні фракції. Здійснюється це методом «кнута і пряника». ГПУ не перестала відповідати на дзвінки з АП, є великі кошти у друзів президента, є бюджет, з якого можна перекидати кошти прямо мажоритарникам», — говорит Луценко.

Депутат назвал возможные суммы предложений.

«Моїм колегам-мажоритарникам та позафракційним поступають пропозиції з астрономічними сумами за вступ до провладних фракції. Це мільйони доларів. Один з колег назвав суму в два мільйони, можливо, він перебільшив, але ви розумієте, про які суми йде мова.

Мажоритарникам від Укропу поступали пропозиції, київським, львівським мажоритарникам пропонували. В хід ідуть не тільки гроші, але й пропозиції по будівництву доріг і т.п. Безумовно, не всі депутати роблять це меркантильно, є люди які з чистих міркувань вступають в БПП, але є спроби банально підкупити депутатів», — сообщил Луценко.

По его мнению, остановить этот процесс сможет только общественность.

«На мою думку цей шлях закінчиться новою ширкою. Найпростіше переконати цинічних і меркантильних людей. Цей процес зможе зупинити хіба що суспільство, коли черговий регіонал ввійде в коаліцію», — подчеркнул Игорь Луценко.