«За Порто-Франко» — «опозиційні» сили піднімають голову в Одесі

286

Наразі увага громадян прикута до скандалу в Одеській мійській Раді. Після виступу Олександра Боровика, який прямо сказав про те, що у нього вкрали перемогу, пан Палпатин виніс його на руках із сесійної зали.

Але немало важливими є і те, що сьогодні було створено в Одеській  міській Раді міжфракційну групу «За Порто-Франко». Створювалась група учасниками  «Опозиційного блоку» і «Морської партії» Сергія Ківалова, у складі 18 чоловік.

«Насправді історія тут має значно менше значення, більше значення має позиція одеський депутатів, яких зініціювала «Морська партія». Бажання створити зону вільної торгівлі в Одесі та області. Така ідея викликана повною імпотенцією нашого політикуму, який за два роки не запропонував жодних економічних реформ. І депутати вважають, що створивши зону вільної економіки, вони зможуть чогось досягнути», — вважає політолог Ігор Назаренко.

Також експерт не пов’язує сьогоднішні події в Одеській міській адміністрації з винесенням на руках Палпатином із сесійної зали Олександра Боровика.