За відновленням «Партії регіонів» може стояти Ахметов – екс-нардеп

372

Всередині партії «Опозиційний блок» домовилися, що група народних депутатів Сергія Львочкіна і Юрія Бойка та група бізнесмена Ріната Ахметова підуть на вибори окремо. Саме в цьому контексті останньому і може бути вигідним відновлення «Партії регіонів».

Про це заявив екс-нардеп Тарас Чорновіл.

«Наступні парламентські вибори можуть пройти повністю за списками. Ахметову треба завести своїх людей, для підстраховки мати свій партійний проект. І установчі документи на ПР зберігаються саме у нього», – зауважив Чорновіл.

Зазначається, що керівником партії, на момент її усунення з політики, залишався Борис Колесніков. За словами експерта, юридично вона продовжує існувати. Не потрібно наново реєструватися чи проводити термінові з’їзди зі створення.

Чорновіл вважає, що у виборця у Києві назва «Партія регіонів» викликає жорстке відторгнення. Розрахунок буде на тих, хто обирав «Опоблок», частково проросійський електорат.

На його думку, на парламентських виборах проект може набрати до 13% голосів.

«А якщо їм вдасться увійти у клінч війни з «Опоблоком» і переграти його, отримають і більше. Взагалі обвалять «Опозиційний блок». Також вони можуть «потріпати» електорат МедведчукаРабіновича«, – сказав Тарас Чорновіл.