За Яресько-прем`єра готові проголосувати лише 170 нардепів

228

Народний депутат від фракції «Блоку Петра Порошенка» Борислав Розенблат заявив, що за кандидатуру в прем’єри міністра фінансів Наталію Яресько готові проголосувати 170 парламентарів.

Про це він заявив перед закритим з’їздом партії.

«Зараз ми йдемо, щоб все це заслухати. Якщо ви пам’ятаєте, з’їзд переносився вже декілька тижнів поспіль. Він повинен був бути ще місяць тому. Очікували в середу, але призначили на сьогодні», – заявив Розенблат.

За його словами, у «БПП» є дві кандидатури на посаду глава Кабінету міністрів: очільник Мінфіну Наталія Яресько то голова Верховної Ради Володимир Гройсман. Політик зауважив, що за прем’єрство Яресько готові проголосувати близько 170 нардепів.

«На жаль, ми зрозуміли, що вона не знайде підтримку депутатського корпусу. Близько 170 голосів буде за неї. А робити якісь фальстарти, висувати кандидатуру, за яку не проголосують, або вона не знайде підтримки депутатського корпусу, ми не маємо права», – сказав депутат.

Нагадаємо, вчора у фракції «Народного фронту» заявили, що підтримають кандидатуру прем’єрства Володимира Гройсмана. Водночас, «НФ» наполягає на посаді спікера Верховної Ради, яку за інформацією з джерел може обійняти перший заступник Гройсмана Андрій Парубій.