Заборонений «ВКонтакте» увійшов до топ-5 найвідвідуваніших сайтів в Україні

660

За даними дослідження, проведеного компанією Factum Group Ukraine, заборонені в Україні російські ресурси «ВКонтакте» і «Яндекс» увійшли до топ-5 рейтингу відвідуваності сайтів українськими користувачами в грудні 2017 року. Про це повідомила прес-служба Інтернет Асоціації України (ІнАУ).

Google, YouTube і Facebook очолили рейтинг відвідуваності сайтів.

Відповідно до дослідження, у рейтингу сайтів українського сегмента інтернету до п’ятірки лідерів послідовно ввійшли: Google, YouTube і Facebook (місячне охоплення – 88, 74 і 54% відповідно), на четвертій позиції розмістилася «ВКонтакте» (39%), а замикає п’ятірку лідерів «Яндекс» (38%).

До топ-10 рейтингу відвідуваності сайтів, крім «ВКонтакте» і «Яндекс», також увійшли такі російські ресурси, як «Однокласники» (8-е місце, 25%) і Mail.ru (10-е місце, 23%).

Нагадаємо, що 16 травня президент Петро Порошенко своїм указом увів у дію рішення РНБО від 28 квітня 2017 року «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)».

Нещодавно також стало відомо, що  «ВКонтакте» знову внесли до списку піратських ресурсів у США. У 2016 році Mail.ru Group (зокрема, «ВКонтакте») підписала партнерські договори з трьома міжнародними правовласниками музичної продукції: Universal Music Group, Warner Music Group і Sony Music Entertainment для отримання доступу до ліцензійного музичного та відеоконтенту. У компанії Mail.ru тоді відзначали, що підписання угод з мейджорами дозволило соцмережі «ВКонтакте» врегулювати судові суперечки з правовласниками.